Obec Chuchelna.

Obec Chuchelna

Vlajka.Vlajka.Vlajka.Vlajka.Vlajka.Vlajka.

Nejbližší událost:
Podzimní cesta
Čtvrtek 28.10.2021 08:00

Nejnovější aktualita:
Oznámení o přerušení dodávky vody

Hlaseni rozhlasu.
Facebooková stránka obce:
Logo Facebooku.
Základní a mateřská škola:
Škola.
Czech point na obecním úřadě:
Logo Czechpoint.
Jídelní lístek školní jídelny:
Jídelní lístek.
Nejbližší zasedání zastupitelstva:
..
Nejbližší schůze rady:
Úterý 26.10.2021
Náhodná fotografie:Náhodná fotografie.
Videonahrávky z obce:
Logo YouTube.
Veřejné zakázky:
Veřejné zakázky a poptávky.
Monitoring na serveru Státní pokladna:
Monitoring na serveru Státní pokladna.
Aktuality
|<    <    >    >|

Změna dopravního omezení v souvislosti se stavbou okružních křižovatek v Podmoklicích


DOPRAVNÍ OMEZENÍ - II. ETAPA STAVBY OKRUŽNÍCH KŘIŽOVATEK V PODMOKLICÍCH

Odbor dopravy městského úřadu Semily oznamuje, že v první polovině října v souvislosti s II. etapou stavby „Okružní křižovatky Semily a Humanizace ulice Bořkovská“ dojde k následujícím dopravním opatřením, které se dotknou následujících ulic a částí města Semily

1) Umístění semaforů u nově budované okružní křižovatky u KB a provoz bude veden do ulice Bořkovská pouze jedním pruhem ve směru na Lomnici nad Popelkou kyvadlově. Směr od Lomnice nad Popelkou bude veden ulicí Na Olešce.

2) Ulice Na Olešce – dojde k vyklizení všech parkujících vozidel a následně bude provoz veden opět jednosměrně, ale v opačném směru tzn. od ulice Bořkovská k ulici Nádražní. K náhradnímu parkování bude možno krátkodobě využít parkování u KC Golf, u obchodu Tesco (zadní část parkoviště ke Škvárovně) a dále bude možno parkovat na upravené ploše na Škvárovně. Vyhrazená místa pro ZTP budou umístěna dle dohody v blízkosti bydliště. Rychlost provozu bude omezena na 30km/h.

3) V průběhu této etapy dojde k uzavření podstatné části parkoviště v Podmoklicích. Pokud bude vjezd na toto parkoviště povolen, pak bude příjezd pouze od sídliště Oleška. Tato opatření vyplynula z celkové situace stavby „Humanizace ulice Bořkovská“, protože při etapě I. dojde k zúžení komunikace a již zde nebude prostor pro dva jízdní pruhy a prostor pro stavbu II. etapy.

Objízdná trasa přes sídliště Oleška vyplynula z možných variant jako nejproveditelnější a zároveň bude nejméně komplikovat výjezd z ulice Luční na křižovatce s ulicí Nádražní. Při použití čtyřcestného semaforu pro kyvadlový provoz do ulice Bořkovské vycházel „vyklízecí čas“ (čas na projetí vozidel úseku cca 350m) na 5min. a tím pádem by došlo k zneprůjezdnění části města (kolony vozidel až k mostu přes Jizeru).

Okružní křižovatka Brodská
V etapě č. II. bude provoz veden od Chuchelny, Železného Brodu a Kozákova ulicí Bezejmená (dlážděná jednosměrná ulice) do ulice Jana Žižky přes novou část okružní křižovatky, kde bude řízen kyvadlově semaforem do ulice Jižní. Zde předpokládáme realizaci těchto dopravních opatření v 2. polovině měsíce října.

Provoz autobusových linek bude po dobu II. etapy stejný jak v současné době.

Přihlašovací kód uživatele:

Heslo uživatele:

Snímek z online kamery na Komárově:
Snímek z kamery.
Snímky z online kamer na Kozákově:
Snímek z kamery.
Logo Skiareálu Kozákov.
Logo Mikroregionu Kozákov.
Logo MAS Achát.
Logo Euroregionu Nisa.
Logo VHS Turnov.
Logo Města Semily.
Logo Libereckého kraje.
Logo SMO.
Logo TV Semily.