Obec Chuchelna

Nejbližší událost:

Dětský silvestr
Pondělí 31.12.2018 15:00

Nejnovější aktualita:

Oznámení o svozu komunálního odpadu dne 24. 12. 2018

Facebooková stránka obce:

Czech point na obecním úřadě:

Jídelní lístek školní jídelny:

Nejbližší zasedání zastupitelstva:

Čtvrtek 13.12.2018

Nejbližší schůze rady:

..

Náhodná fotografie:

Videonahrávky z obce:


Veřejné zakázky:


Naše obec / Spolky / Motorsport
|<    <    >    >|
Motorsport Chuchelna

Tým Motorsport Chuchelna je oficiálním spolkem sdružujícím příznivce motoristických sportů v jakékoliv podobě. Mezi aktivní členy patří nejen fandové, ale i aktivní závodníci na úrovni od hobby jezdců, až po účastníky závodů mezinárodního mistrovství České republiky, nebo dokonce Mezinárodní Šestidenní v Enduru.
Tradice Motorsportu Chuchelna neoficiálně sahá až do sedmdesátých let minulého století, kdy se chuchelští zúčastňovali populárních závodů v autoskijoringu, nebo na přelomu 80. a 90. let podporovali mladé naděje při závodech na BMX kolech.
Oficiálně byl tým založen o něco později, tedy roku 2001, a to hlavně z důvodu pořádání autoskijoringu, které vyžadovalo jistou právní formu. Další sporty na sebe nenechaly dlouho čekat, a proto dnes společně s autoskijoringem tým pořádá také zimní rally show, nebo motocyklové závody Cross Country.
Pro Motorsport Chuchelna je velmi důležitá podpora aktivních závodníků materiální podporou, ale též předáváním zkušeností. Samozřejmostí jsou týmové dresy, technické zázemí a vybavení potřebné při závodech, doprovodný tým apod. Prioritou jsou ti nejmladší závodníci a právě pro ně se tým snaží získávat finance z různých dotačních programů nebo od sponzorů. Díky tomu se v letošní sezóně dočkali nového vybavení zaručujícího jejich vyšší bezpečnost. Ta je pro tým velmi důležitá, a proto tým nezůstává pouze u nákupu vhodného vybavení, ale pořádá pro své členy také kurzy první pomoci vedené zkušeným lektorem.
Takovou podporu jezdcům by si Motorsport Chuchelna nemohl dovolit bez pomoci sponzorů, mezi které patří i obec Chuchelna. Velké poděkování patří všem, kdo MSCH v jeho činnosti podporuje finančně, technicky i morálně.
Podniky, kterých se jezdci MSCH pravidelně zúčastňují:

Automobilové závody:

Krkonošský pohár v autoskijoringu
MČR v rally crossu
Závody do vrchu Eda cup
Rally cup

Motocyklové závody:

KTM Enduro Cross country
MČR v Enduru
Mezinárodní šestidenní v Enduru
Motocross cup

Navštivte nás na internetových stránkách www.msch.cz nebo na facebooku Motorsport Chuchelna.


Jméno uživatele:

Heslo uživatele:

Snímek z online kamery na Veverce:

Přiblížení pohledu na bazény a kurty:

Snímek z online kamery na Komárově: