Obec Chuchelna

Nejbližší událost:

Zájezd do bazénu v Liberci
Neděle 27.01.2019 09:00

Nejnovější aktualita:

PF 2019

Facebooková stránka obce:

Czech point na obecním úřadě:

Jídelní lístek školní jídelny:

Nejbližší zasedání zastupitelstva:

..

Nejbližší schůze rady:

..

Náhodná fotografie:

Videonahrávky z obce:


Veřejné zakázky:


Aktuality
|<    <    >    >|

Změna dopravního omezení v souvislosti se stavbou okružních křižovatek v Podmoklicích


DOPRAVNÍ OMEZENÍ - II. ETAPA STAVBY OKRUŽNÍCH KŘIŽOVATEK V PODMOKLICÍCH

Odbor dopravy městského úřadu Semily oznamuje, že v první polovině října v souvislosti s II. etapou stavby „Okružní křižovatky Semily a Humanizace ulice Bořkovská“ dojde k následujícím dopravním opatřením, které se dotknou následujících ulic a částí města Semily

1) Umístění semaforů u nově budované okružní křižovatky u KB a provoz bude veden do ulice Bořkovská pouze jedním pruhem ve směru na Lomnici nad Popelkou kyvadlově. Směr od Lomnice nad Popelkou bude veden ulicí Na Olešce.

2) Ulice Na Olešce – dojde k vyklizení všech parkujících vozidel a následně bude provoz veden opět jednosměrně, ale v opačném směru tzn. od ulice Bořkovská k ulici Nádražní. K náhradnímu parkování bude možno krátkodobě využít parkování u KC Golf, u obchodu Tesco (zadní část parkoviště ke Škvárovně) a dále bude možno parkovat na upravené ploše na Škvárovně. Vyhrazená místa pro ZTP budou umístěna dle dohody v blízkosti bydliště. Rychlost provozu bude omezena na 30km/h.

3) V průběhu této etapy dojde k uzavření podstatné části parkoviště v Podmoklicích. Pokud bude vjezd na toto parkoviště povolen, pak bude příjezd pouze od sídliště Oleška. Tato opatření vyplynula z celkové situace stavby „Humanizace ulice Bořkovská“, protože při etapě I. dojde k zúžení komunikace a již zde nebude prostor pro dva jízdní pruhy a prostor pro stavbu II. etapy.

Objízdná trasa přes sídliště Oleška vyplynula z možných variant jako nejproveditelnější a zároveň bude nejméně komplikovat výjezd z ulice Luční na křižovatce s ulicí Nádražní. Při použití čtyřcestného semaforu pro kyvadlový provoz do ulice Bořkovské vycházel „vyklízecí čas“ (čas na projetí vozidel úseku cca 350m) na 5min. a tím pádem by došlo k zneprůjezdnění části města (kolony vozidel až k mostu přes Jizeru).

Okružní křižovatka Brodská
V etapě č. II. bude provoz veden od Chuchelny, Železného Brodu a Kozákova ulicí Bezejmená (dlážděná jednosměrná ulice) do ulice Jana Žižky přes novou část okružní křižovatky, kde bude řízen kyvadlově semaforem do ulice Jižní. Zde předpokládáme realizaci těchto dopravních opatření v 2. polovině měsíce října.

Provoz autobusových linek bude po dobu II. etapy stejný jak v současné době.

Jméno uživatele:

Heslo uživatele:

Snímek z online kamery na Veverce:

Snímek z online kamery na Komárově:

Snímky z online kamer na Kozákově: